Apie mus

UAB "YLSA" - internetinė prekyba šventine atributika. Mūsų tikslas Jūsų šventei (gimtadieniams, vestuvėms, krikštynoms, mergvakariams, bernvakariams, išleistuvėms ir kitoms šventėms) suteikti teigiamą atspalvį mūsų prekiaujama produkcija. Mes galime pasiūlyti šventinės produkcijos už konkurencingą kainą. 

Elektroninė parduotuvė (www.sventiskai.lt), čia galite rasti populiariausias prekes nuo paprastų balionų iki LED balionų, dangaus žibintų, vardo kortelių, pakvietimų, dovanų svečiams, mūsų rankų darbo nertų papuošalų ir kt. Nuolat pildome asortimentą unikaliomis prekėmis, stengiames pasiūlyti tokį asortimentą, kurio jokio kita šventinė el. parduotuvė pasiūlyti negali. 

Teikiame užsakymo paruošimo ir pristatymo paslaugą į namus. Galime pristatyti Jūsų pasirinktą kiekį balionų užpildytų heliu tiesiai į Jūsų šventę. Paslauga derinama individualiai. 

Teikiame nuomos paslaugas. Helio dujomis pripildytų techninių balionų, įvairaus litražo nuoma (5, 10, 20 l.) Jūsų šventei. Jums nereikės sukti galvos kur užpildyti turimus balionus, padėsime pasikrauti ir išmokysime naudotis. 

O jeigu mūsų el. parduotuvėje neradote ko ieškojote, visada galite susisiekti su mumis el. paštu ar telefonu, galbūt rasime sprendimą ir galėsime pasiūlyti Jums kitą variantą. 

Kiekvienas klientas mums yra svarbus, todėl ruošiant kiekvieną užsakymą įdedame labai daug pastangų, kad mūsų klientas būtų patenkintas ir norėtų apsilankyti pas mus sekantį kartą.

Siūlome įsigytų prekių pristatymą į namus kurjeriu tarnyba, taip pat prekes galime pristatyti į Jūsų pasirinktą paštomatą, o jeigu pristatymo sąlygos Jūsų netenkina, visada galite sutartu laiku atvykti į mūsų biurą ir atsiimti Jūsų užsakytas prekes. 

www.sventiskai.lt - Taip gyventi smagiau :)

 

Rašyk
Skambink